• 0212 590 23 25
  • 0546 940 22 00

Hakkımızda

2001 yılında Ahmet KOYUNCU Tarafından Avcılarda kurulan Avcılar Sürücü Kursusektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sürücü kursu sektöründe kalite, eğitim kurumumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yeteneğinidir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterde hizmet sunacağı mutlaka belirlenmesi gereken birinci koşuldur. Bu sebepten dolayı Avcılar Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılması hedefleyen, ekip çalışmasını gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.

Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, verilen hizmetin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz. Kalite yönetiminin sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Avcılar Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerleri adaylarına sunmaktadır.

Vizyonumuz

  • Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.
  • Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.
  • Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Misyonumuz

  • Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak.
  • Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek.
  • 7 adet son model eğitim araçlarımız ve 8 kişilik uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek, sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.